Knight Online Çok Düşük Komisyonla Item Alıp Satmak - Mukmir

30 Aralık 2022 Cuma

Knight Online Çok Düşük Komisyonla Item Alıp Satmak

Herkese iyi günler bu gün sizlere Knight Online'da düşük komisyonlarla ıtem alıp satabileceğinizden ve hatta sitede buy ilanı açarak satın almak istediğiniz itemi arayabileceğinizden bahsedeceğim. Umarım yazı hoşunuza gider ve işinize yarar...

Knight Online %1 Komisyon ile Item Alabilirsin : 

Oyuneks, knight online, oyuneks knight online, oyuneks mukmir
oyuneks.com
Evet uzun zamandır devam eden bu kampanya Oyuneks sitesinde gerçekleşmekte. Sadece %1 komisyon ödeyerek Knight Online'da item alım satımı yapabiliyorsunuz. Yayınlarda sıkça konuştuğumuz bu mevzu yine canlı yayına bağlanan Oyuneks yetkilisi arkadaşımızın kendi ağzından söylediği şekliyle : ''Sinan biz bu kampanyayı çok uzun süre yapacağız şöyle söyleyeyim en az 1 yıl daha bu kampanya devam edecek.'' Ben de yayınlarda sıkça bu durumu dile getirip abi alt tarafı itemi alıp teslim ediyorlar %10 komisyon çok diye sitem ediyordum. Düşünüldüğünde gerçekten 1000 TL satılan bir itemin 100 TL gibi bir kısmı komisyona gidince insana koyuyor ve itemi satmak için türlü seçenekleri düşünüp yeri geldiğinde dolandırılma riskini bile göze alıyordu insanlar. Ancak Oyuneks bu duruma son verdi ve %1 komisyon ile güvenilir bir şekilde item alıp satmamıza olanak sağladı. Sizde %1 komisyon ile satış yapmak için Oyuneks sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Oyuneks Item Alış İlanı Açabilirsiniz : 

Bu hizmet daha önce hiç denk gelmediğim bir hizmet. Temelindeyse çok basit : Nasıl ki Knight Online'da bir itemi satın almak için buy pazar açıyoruz, aynı şekilde  Oyuneks sitesinde alış ilanı açarak satın almak istediğimiz ilana istediğimiz fiyat teklifini yaparak diğer kullanıcılara bak ben bu itemi arıyorum şu fiyattan alabilirim satmak istersen beni bul delikanlı diyebiliyoruz :) 

Oyuneks Item alış ilanı bölümünü anlamanız için şöyle örnek bir ilan gösterebilirim size : 


Yukarıda ki görselde bir vatandaş +8 Raptor buy ilanı açmış ve 5200 TL teklif vermiş. Ekranın sağ tarafındaki yorumlar bölümünde ise sitede ki diğer kullanıcılar yorum yaparak 5800 düşünürsen verebilirim vs tarzında yorumlaşma yapılmış. Tıpkı Knight Online'da buy pazar açan bir satıcıya pm atmak gibi fakat bu iş için bilgisayarı açık bırakmanıza gerek yok açıyorsunuz ilanı tertemiz bitti gitti. Üstelik trade ile verirken yok adam 8 raptor yerine 3 raptor mu koydu beni dolandırmaya çalıştı mı derdi de yok Oyuneks güvencesi ile çatırt diye alıyorsun kılçıksız. Evet arkadaşlar bu gün sizlere Oyuneks üzerinden Knight Online çok düşük komisyonla item alıp satma konusunu anlattım umarım yazım işinize yarar. Hala oyuneks hesabınız yoksa BURAYA referans linkimi bırakıyorum tıklayıp üye olabilirsiniz. 

0 comments:

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde küfür ve hakaret etmeden yorum yaz.