Knight Online 400 Cash 130 TL Olacak - Mukmir

13 Temmuz 2023 Perşembe

Knight Online 400 Cash 130 TL Olacak

 Herkese iyi günler değerli okurlar bu gün Knight Online cash fiyatları üzerine kısa bir yazı hazırlamak istedim sizlere. Özellikle güncel dolar kuruna baktığımızda knight online 400 cash fiyatı 130 TL olacak daha da artacak gibi görünüyor. Daha fazla Knight Online Rehber yazılarımız için tıklayabilirsiniz.

Knight Online Cash Fiyatları 

Güncel olarak knight online cash fiyatlarını takip etmek için sponsorumuz olan Oyuneks'i ziyaret edebileceğinizi hatırlattıktan sonra cash fiyatları hakkında sohbetimize başlayalım. Bildiğiniz gibi seçimlerin ardından dolar tl kuru sürekli düşmekte ve tl dolar karşısında devamlı değerini kaybetmekte. 400 cash fiyatı yıllardır 5 dolardan satılsa da tl'nin değer kaybından dolayı sürekli 400 cash satın aldığımız rakam yükseliyor ve günümüzde bu durum 130 liraları aştı. Knight Online içerisinde artık 400 cash fiyatını karşılayacak server sayısı oldukça azaldı ve bazı serverlarda 1 GB fiyatı 400 cash bile satın alamıyor. Dolayısıyla oyun içerisinde farm yapmak da oldukça zorlaşıyor. Sadece bununla kalsa yine iyi Knight Online yönetimi sürekli farm slotlarının droplarını da azaltıyor ve nerfliyor. İsterseniz ortalama bir karakterin 1 aylık pus ve premium masrafına da kısaca değinelim. 

Knight Online 400 Cash 130 TL Olacak
Knight Online 400 Cash 130 TL Olacak

Knight Online Aylık Pus ve Premium Masrafı 

Ortalama bir karakterin DC premium ve diğer pus malzemelerinin aylık masrafı 2 adet 3200 cashe denk geliyor tabi bu masraf kişiden kişiye göre değişir ancak ortalamayı bu şekilde baz alabiliriz. Bu da yaklaşık 1500-2000 TL civarına gelmekte... Knight Online bu kadar pus ve premium masrafına kıyasla oyun içerisinde yapılan farm ve etkinlik farmlarıyla ancak masrafları çıkarmakta. Birkaç gün öncesine kadar ben premium ve pus almayı bıraktım ve sadece oyun içerisinde etkinlik farmı yapıyorum ve sadece günlük 50 kill görevlerini yapıyorum. Canlı yayınlarda da sık sık premium ve pus masrafı gündeme geliyor ve oyuncular arasında konuşuluyor bu yüzden bu tavsiyeyi sizler için de verebilirim. Özellikler masrafların bu denli arttığı bu günlerde oyun içerisinde pek çok soruna rağmen güncellemelerin de sanki her şey yolundaymış gibi bomboş gelmesiyle; oyuna verilebilecek en güzel tepkinin bu olacağını düşünüyorum. Eğer bu kadar knight online oyuncusu alış veriş yapmayı azaltır ya da bırakırsa yönetimin kendine çeki düzen vereceğini düşünüyorum. Bunun ne kadar zor ve imkansıza yakın olduğunu biliyorum fakat en azından bireysel olarak alış veriş azaltmanın ya da bırakmanın bile bir tepki olacağını da inkar edemem...

Knight Online Cash Fiyatları Artmaya Devam Eder mi?

Dolar tl kuru günümüz şartlarında duracağa benzemiyor ve bu yüzden cash fiyatlarının artacağını söylemek çok zor değil. Ancak bu soruyu şu yönden de sorabiliriz aslında gold bar fiyatları cash masrafını karşılamamaya devam eder mi? İşte bu sorunun cevabı da yine knight online yönetiminin yapacağı gelecekte ki güncellemeler ve oyun içerisinde oyunculara karşı alacakları tavra göre değişecektir diye düşünüyorum. Bana soracak olursanız insanların aklında bir kış muhabbetidir gidiyor; yani kış gelsin gold bar fiyatları artar ve oyuncu sayısı yükselir diye bir düşünce. İnanın bu kışın beklediğimiz gibi bir kış olmayacağını düşünüyorum. Tabi umarım yanılırım ve sizin beklentiniz olur. Ancak bu yönetimle artık knight online eskisi gibi bir oyun olamayacağa benziyor. Daha fazla Knight Online Rehber yazılarımız için tıklayabilirsiniz. 

0 comments:

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde küfür ve hakaret etmeden yorum yaz.