Knight Online Yeni Serverlar GB Fiyatı Nasıl Yükselir - Mukmir

4 Nisan 2023 Salı

Knight Online Yeni Serverlar GB Fiyatı Nasıl Yükselir

 Herkese iyi günler değer okurlar. Bu yazımızda knight online yayınlarında da sık sık konuştuğumuz yeni serverların gold bar fiyatları üzerine bir yazı hazırlayacağım ancak geçtiğimi yazımızın aksine bu sefer yeni serverlarda gb fiyatlarının nasıl yükseleceğini inceleyeceğim. Ayrıca konuyla alakalı KNIGHT ONLINE YENI SERVERLARDA GB FIYATLARI NEDEN DÜŞÜYOR isimli yazımızı da tıklayıp inceleyebilirsiniz. 

Knight Online Yeni Sever GB Fiyatları : 

Knight Online yeni serverların açılmasının üzerinden çok bir zaman geçmedi fakat, yönetimin söylediğinin aksine taş ve sopalarla oynayacaksınız deyimi çok geçmeden suya düştü. Gold bar fiyatları ise sürekli üretimin karşısında, düzgün bir gb çıkışı olmadığı için sürekli düşüyor. Güncel olarak gb fiyatları zero serverında da sert bir düşüşten sonra 4 server fiyatları birbirine yaklaşmış durumda ve belki ilerleyen zaman içerisinde server kayıtlarının açılmasıyla birlikte fiyatları daha da düşürebilir. Benim beklentim ise uzun vadede pandora serverı daha az oyuncunun ve yayıncının olması ve daha az farm atılması daha az drop girmesi ile uzun vadede diğer serverlardan daha iyi bir yere gelebilir. Tabi ki bu bir tahmin sizlerden ricam iyice araştırmadan bir karar vermeyin ve bir iş yapmayın!

oyuneks knight online gold bar
oyuneks knight online gold bar

Knight Online Yeni Server Maradon Campleri Kapatılmalı! : 

Benim hala anlam veremediğim bir şekilde yeni serverlarda maradon haritasında 3 tane camp var ve her sunucuda 3x5 dersek 15 ki bazıları 6 sunucu 18 maradon haritası var. Maradonda keilan gibi genie ile nakit para kasılan slotlar olduğu gibi, orc watcher, kecoon, silan gibi çer çöp, takı kasılabilen slotlarda inanılmaz fazla. Bu durum yetmezmiş gibi hadi genie ile kasan neyse diyeceksiniz; macro ve koxp ile bu slotlardan ölümüne para ve item girmekte oyuna bari bunun önüne geçin diyoruz orada da işler sıkıntıya giriyor. Özetle bu kadar maradon haritası çok gereksiz acilen bu camplerin kapatılması gerekmektedir.

Knight Online Taksi ve Çöp Slotları Nerflenmeli : 

Yeni serverlar başladı başlayalı adeta makine gibi işleyen çöp slotlarına laf etmeden tabi ki bu yazıyı bitiremeyiz. Yakın zaman güncellemeleri ile bazı çöp slotlarının drobu azaltıldı dense de mageler tarafından bu slotlarda cayır cayır kasılmaya devam etmekte ve nakit para oyuna girmekte. İnanın knight online'da kimsenin kastığında gözüm yok Allah daha çok versin ancak gb fiyatı niye düşüyor diye sitem ediyorsanız en büyük sebepleri bu slotlar bunu siz de çok iyi biliyorsunuz. Taksi slotları da aynı şekilde özellikle paravan olarak sadece belli isimlerin elinde tuttuğu paramun gibi slotlarda çoğu slotu almanız mümkün değil zira slota ks giderseniz macro ve mob ölme animasyonlarını kaldırarak ya da farklı illegal yöntemler ile slotu elinde tutan mafyalardan exp kasamazsınız. Yani bu tekelleşmiş slotlar sadece bu kişilerin işine yarıyor oyuncuların değil. 

Özetle kngiht online yeni server gb fiyatları bu şekilde yönetildikçe düşmeye devam eder ve burada bahsettiklerimiz yapılmadıkça yükselmesi imkansız olur. Daha fazla Knight Online Rehber yazılarımız için tıklayabilirsiniz. 

0 comments:

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde küfür ve hakaret etmeden yorum yaz.